Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu

Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu. Strona poświęcona szkole. Aktualności. Komunikaty.

OVERVIEW

The domain gimnazjum-zwolen.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have inspected twenty pages within the site gimnazjum-zwolen.pl and found thirty-two websites linking to gimnazjum-zwolen.pl.

GIMNAZJUM-ZWOLEN.PL TRAFFIC

The domain gimnazjum-zwolen.pl has seen alternating levels of traffic through the year.
Traffic for gimnazjum-zwolen.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjum-zwolen.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum-zwolen.pl

Miasto Zwoleń

Załącznik graficzny - działki do sprzedaży. Zmiana numerów serwisów informacyjnych tp. Linki do innych stron Zwolenia. Publiczna Szkoła Podstawowa w Paciorkowej Woli. Publiczna Szkoła Podstawowa w Sycynie.

JĘZYK ANGIELSKI

Niedziela, 22 lutego 2015. Northern Ireland is one of the four nations that make up the United Kingdom. It has a green hilly landscape with many rivers and lakes. At the centre of the country is Lough Neagh, the largest lake in the United Kingdom. Poniedziałek, 16 lutego 2015. My relation with my husband is on the rocks.

WHAT DOES GIMNAZJUM-ZWOLEN.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum-zwolen.pl Mobile Screenshot of gimnazjum-zwolen.pl Tablet Screenshot of gimnazjum-zwolen.pl

GIMNAZJUM-ZWOLEN.PL SERVER

We detected that a single root page on gimnazjum-zwolen.pl took two thousand seven hundred and thirty-nine milliseconds to come up. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
137.74.7.162

We observed that this website is using the LiteSpeed os.

Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain gimnazjum-zwolen.pl states the following, "Zakończenie działalności Publicznego Gimnazjum im." We observed that the website also stated " Z dniem 1 września 2017r." It also stated " Jana Kochanowskiego w Zwoleniu zostaje włączone do Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu. Uczniom klas gimnazjalnych przypominamy, że podczas uroczystości obowiązuje strój odświętny, w kolorach biało-czarnym lub biało-granatowym." The header had publiczne as the highest ranking keyword. This keyword was followed by gimnazjum, zwoleń, and gmina which isn't as urgent as publiczne. The other words the site used was powiat. szkoła is also included but might not be understood by search engines.

SEEK OTHER WEBSITES

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Żychlinie

W środę 14 lutego 2018 roku w bibliotece Zespołu Szkół Nr 1 w Żychlinie każdy wypożyczający książkę otrzymywał w bibliotece harmonijkowe serduszko z sentencją o miłości. Uczniowie chętnie wybierali dla siebie serduszkową wróżbę i czytali wybrane cytaty. MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNY. Wyniki konkursu geograficznego , Podróżować palcem po mapie.

Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Warmińskiej w Barczewie

Wszystkich chętnych do skorzystania z naszej oferty prosimy o złożenie karty zgłoszenia w sekretariacie szkoły.

Gimnazjum Bełchatów

SP im. H. Sienkiewicza w Bobolicach

Minitargi edukacyjno - zawodowe 2018. Marzec to miesiąc, w którym zaczyna się wiosna. A w naszej szkole, jest to także miesiąc ważnej i dużej imprezy Minitargów Edukacyjno Zawodowych. Witajcie w naszej bajce! .

Aktualności

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSO w Bystrzycy Kłodzkiej. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ. w Gimnazjum nr 1 w Bystrzycy Kłodzkiej odbyła się. Wybrali oni projekt pana Jacka Bińka pt. Problemy XX i XXI wieku- terroryzm . Pokazali prezentację o przyczynach i skutkach terroryzmu oraz problemach z nim związanych.